Kodak uvádí na trh řadu inovativních nových produktů

Společnost Kodak dnes oznámila revoluční nový digitální tisk a inovativní doplňky do svého komplexního portfolia digitálních a offsetových řešení navržených tak, aby pomohla tiskárnám zvýšit jejich ziskovost a využít nových příležitostí k růstu.

Revoluční digitální tisk KODAK ASCEND posouvá špičkové balení a maloobchodní značení do nových výšin

Nový KODAK ASCEND Digital Press je ideálním řešením pro komerční tiskárny a poskytovatele digitálních služeb, kteří chtějí uspět na rostoucích maloobchodních / POP a obalových trzích. KODAK ASCEND Digital Press je první elektrofotografický (EP) lis určený k tisku těžkých podkladů v dlouhých délkách s poutavými, vysoko-mark cmyk a plochými fóliovými ozdobami v jednom průchodu. Je flexibilnější než tradiční lisy a produktivnější než ploché inkoustové systémy a nabízí výrobní rychlosti až 572 m2 za hodinu (5280 m² / hodinu). Jeho velká délka listu až 122 cm (48 palců) umožňuje lisu nabídnout o 23% větší plochu tisku než list B2. Nový lis umožňuje tiskárnám poskytovat udržitelně recyklovatelný tisk pomocí suchých inkoustů KODACHROME šetrných k životnímu prostředí, které jsou hodnoceny nepřímým kontaktem s potravinami. Nový lis společnosti Kodak je nákladově efektivnějším řešením pro výrobu maloobchodních / POP a balicích aplikací než tradiční lisy nebo zařízení s plochým inkoustem.

Digitální tisk ASCEND bude k dispozici 2. čtvrtletí 2022 v Severní Americe a Evropě.

KODAK PRINERGY On Demand Access dává cloudové pracovní postupy na dosah malých až středně velkých komerčních tiskáren

kodak inovacePRINERGY On Demand Access představuje Společnost Kodak nákladově efektivní rozšíření své cloudové platformy PRINERGY On Demand. Díky této nové možnosti je nejbezpečnější a nejvýkonnější softwarová platforma v tiskařském průmyslu cenově dostupná pro více tiskáren jakékoli velikosti, s digitálními lisy nebo bez nich.

Nové řešení SaaS poskytuje plné připojení k digitálním lisům, zabezpečení podporované službou Microsoft Azure a škálovatelnost platformy PRINERGY On Demand. PRINERGY On Demand Access zahrnuje předlet, správu barev, správu souborů, zálohování a směrování, stejně jako vestavěnou funkci kodak INSITE Prepress Portal pro odesílání souborů, vzdálenou spolupráci zákazníků a online schválení. K dispozici v 1. čtvrtletí 2022.

Nový digitální lak KODAK PROSPER pro vysoce flexibilní digitální povlak papírových obalů

Nový digitální lak KODAK PROSPER je jedinečný lak na vodní bázi, který lze tryskat jako plochu nebo bodový nátěr na tištěné obaly pomocí potiskových systémů KODAK PROSPER S-Series nebo KODAK PROSPER Plus. Ekologický digitální lak PROSPER lze aplikovat v dokonalém registru s designovými prvky a vytváří matnou ochrannou vrstvu poskytující odolnost proti tření a vodě vůči papírovým obalovým aplikacím.

Vzhledem k tomu, že digitální lak PROSPER se používá pouze tam, kde je to potřeba, a nevyžaduje výrobu desek pro bodové potahování, pomáhá tiskárnám eliminovat náklady, úsilí, odpad a dopad na životní prostředí spojené s tradičními metodami následného povlakování. Nový lak poskytuje ekologickou alternativu k rozpouštědlům a UV povlakům na bázi vody.

Digitální lak KODAK PROSPER bude k dispozici po celém světě do konce roku 2021.

Vylepšená mobilní aplikace KODAK Mobile CTP Control, která nabízí více možností správy a vykazování

Kodak Mobile CTP Control App je aplikace, která umožňuje dálkové ovládání a monitorování až 10 KODAK CTP Platesetters, což snižuje závislost na práci na místě pro správu úloh ve frontě, aktualizace stavu a další. Vylepšená verze této aplikace svého druhu poskytuje přístup k historickým datům v reálném čase a historickým datům s přizpůsobitelnými přehledy, které šetří čas při analýze dat, pomáhají upřednostňovat akce a zlepšují efektivitu tvorby desek. Nová verze kodak Mobile CTP Control App je nyní k dispozici po celém světě ke stažení pro Android a iOS mobilní operační systém.

"Dnes oznámené inovace odrážejí trvalý závazek společnosti Kodak vyvíjet průlomová řešení, která našim zákazníkům umožní zlepšit jejich produktivitu a ziskovost a úspěšně rozšířit svou zákaznickou základnu," řekl Jim Continenza, výkonný předseda a výkonný ředitel společnosti Kodak. "S inovacemi, jako je KODAK ASCEND Digital Press, otevíráme tiskárnám nové ziskové aplikační příležitosti. Pokračujeme v plnění našeho slibu poskytovat kompletní řadu řešení, která nabízejí Print, který platí."

Nejnovější články

Firemní­ profil

Novinky e-mailem

Souhlasím s podmínkami GDPR

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439