LEICA CAMERA AG A SHARP CORPORATION OZNAMUJÍ TECHNOLOGICKÉ PARTNERSTVÍ V SEGMENTU FOTOGRAFOVÁNÍ SMARTPHONŮ PRO JAPONSKÝ TRH

leicaLeica Camera AG a Sharp Corporation dnes oznámily založení dlouhodobého technologického partnerství a představily první smartphone AQUOS R6 "spolukonstruovaný se společností Leica" pro japonský trh. Obě společnosti pracují v úzké spolupráci v oblasti optického inženýrství a vývoje inovativních řešení pro dosažení nejlepší možné kvality zobrazování v segmentu fotografování smartphonů.

AQUOS R6 "co-engineered with Leica" byl vyvinut výhradně pro japonský trh. Tento smartphone zaujme mimořádně velkým 1 ch ch- letým senzorem. V kombinaci s integrovanou technologií objektivů Leica to nejen zajišťuje vynikající kvalitu obrazu na koncovém zařízení, ale také umožňuje výrobu vysoce kvalitních výtisků.

Od svého založení v roce 1912 je Sharp zodpovědný za neustálé inovace v mnoha kategoriích výrobků. Díky špičkovým technologiím a absolutnímu závazku k nejvyšším standardům kvality a designu jsou výrobky vyráběné společností Sharp standardem pro nejlepší zábavu, maximální pohodlí a nové perspektivy.

Již více než 100 let je značka Leica synonymem fotografické dokonalosti, nejlepší kvality obrazu a nejlepšího německého designu a inženýrství. Společnost vyrábí kamery a objektivy prémiové kvality a její přesné nástroje i nadále zaujmou profesionální fotografy i nováčky ve všech oblastech fotografie. Nedílnou součástí kultury značky Leica je rozmanitost aktivit, které společnost podniká pro rozvoj fotografie – od počátku tato dlouholetá společnost propaguje jak zavedené fotografy, tak začínající mladé talenty z celého světa.

Shigeru Kobayashi, generální ředitel divize osobních komunikací SHARP: "Jsme nadšeni, že můžeme představit AQUOS R6, který má největší 1 500 5000cí kameru na světě. Sharp by se k tomuto milníku nedostal bez velkého přínosu Společnosti Leica Camera AG. Díky tomuto dlouhodobému partnerství naše společnosti přinesou na trh ohromující smartphony s vynikajícími schopnostmi fotoaparátu a uživatelským zážitkem."

"Sharp a Leica sdílejí silný smysl pro tradici, který je spárován s úsilím o technické inovace nejvyšší kvality. Jsem velmi potěšen partnerstvím se společností Sharp a jejím prvním výsledkem – novým smartphonem AQUOS R6 "ve spolupráci s Leicou", říká Dr. Andreas Kaufmann, majoritní akcionář a předseda dozorčí rady Leica Camera AG.

Matthias Harsch, generální ředitel společnosti Leica Camera AG, dodává: "Strategické technologické partnerství mezi Sharpem a Leicou ukazuje společnou vášeň pro neustálé posouvání hranic toho, co je technologicky možné. Na základě prémiových standardů, které jsme si oba stanovili, a našeho vzájemného závazku k nekompromisní kvalitě je AQUOS R6 "co-engineered with Leica" smartphone, který odráží úspěch naší spolupráce a více než splňuje extrémně vysoká očekávání japonských zákazníků ve všech ohledech."

Nejnovější články

Firemní­ profil

Novinky e-mailem

Souhlasím s podmínkami GDPR

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439