Letecká fotografie a videa

dronZe země člověk vnímá svět okolo sebe maximálně z výšky svých očí. Úchvatný pohled na krajinu, architekturu, ale i rodinné setkání se nabízí z výšky několika metrů až desítek metrů leteckého focení. Právě pro takové účely se využívá letecká fotografie a videa.

Mezi focení a natáčení ze vzduchu patří nejen klasické a poměrně dlouho známé focení z letadla, ale v poslední době i velmi rozšířené a oblíbené focení z dronu. U obou těchto způsobů musíte získat povolení od Úřadu pro civilní letectví v pražské Ruzyni a samozřejmě musíte disponovat pilotním průkazem, a to jak u letadla, tak u dronu. U focení dronem musíte navíc získat povolení od všech majitelů nemovitostí, nad nimiž budete létat a které budete fotit. Stejně tak musíte mít písemný souhlas od lidí, nad nimiž se budete pohybovat, nebo musíte důsledně pohybu lidí pod dronem zamezit. Všechny tyto zákonné a často zdlouhavé povinností za vás vyřeší profesionálové, pro které jsou letecká fotografie a videakaždodenním chlebem.

Jendou z dalších možností využití focení shora je monitorování a průzkum pro důlní společnosti, geologické společnosti, fotogrammetrické snímkování krajiny a následné vytvoření digitálního snímku krajiny.

Pokud se rozhodnete pro focení z letadla nebo z dronu, požádejte rovnou o zhotovení krátkého videa. Jedná se o nezapomenutelný a uchovatelný zážitek.

Všechny články

Firemní­ profil

newsletter

BWPM_MAILINGLIST_GDPR

Your mailing list:

list

() Mandatory fields

Přihlásit se

Logo star-snippets.com