WKS Group investuje do prvního talíře KODAK MAGNUS Q4800 na světě pro zobrazování XLF desek

Kodak

Kodak právě obdržel objednávku od německé skupiny WKS, aby dodal první talíř KODAK MAGNUS Q4800 na světě. Tento nový jumbo CTP systém od společnosti Kodak nabízí přední rychlost a produktivitu pro desky XLF (extra velkého formátu) a je schopen zobrazovat velikosti desek až 1600 x 2900 mm pro 96stránkové webové ofsetové lisy. Magnus Q4800 využívá zobrazovací technologii KODAK SQUARESPOT, která poskytuje bezkonkurenční stabilitu, přesnost a spolehlivost pro efektivní výrobu desek a vynikající kvalitu tisku.

Skupina WKS si objednala talíř MAGNUS Q4800 pro své pracoviště v Essenu (Westend Druckereibetriebe), kde se výroba probíhá na webových ofsetových lisech ve třídě do 80 stran. "Jedním z klíčových argumentů pro nás je, že MAGNUS Q4800 nám umožní přejít z UV na tepelnou technologii. Další výhodou je vyšší zobrazovací kapacita," komentoval tuto průkopnickou investici dr. Ralph Dittmann, generální ředitel skupiny WKS. "Podle našeho názoru je úroveň technických znalostí společnosti Kodak velmi vysoká. Díky tomu bylo snadné s nimi znovu spolupracovat v segmentu velkoformátových talířů."

MAGNUS Q4800 pro skupinu WKS bude vybaven systémem plnění palet XPL pro čtyři formáty desek a in-line děrováním. Uvedení systému Kodak XLF CTP do uvedení do řízení v Essenu je plánováno na čtvrté čtvrtletí roku 2021.

"Jsme potěšeni, že skupina WKS zvolila tuto inovaci Kodak, která stanovuje nové standardy v kategorii XLF z hlediska automatizace a produktivity," řekl Jeff Zellmer, viceprezident pro globální prodej a strategii společnosti Kodak. "Vývoj desek MAGNUS Q4800 je důkazem trvalého závazku společnosti Kodak vnášet do globálního tiskového průmyslu špičkové technologie a nové potenciály efektivity. Těšíme se na pokračování spolupráce se skupinou WKS na tomto a dalších projektech."

Skupina WKS je jedním z předních poskytovatelů tiskových a mediálních služeb v německy mluvících zemích Evropy. Skupina v současné době zaměstnává 815 lidí v devíti společnostech na šesti místech po celém Německu.

Komplexní zařízení umožňují provádět tiskové projekty od tiskových běhů jednoho až po enormní množství v segmentu s vysokým objemem. V oblasti tisku poskytuje skupina WKS webový a listový posun, digitální tisk a dokončovací práce. Portfolio završuje plnění a odborné znalosti napříč médii, díky temennímu zaměření je WKS Group poskytovatelem tisku a služeb.

Všechny články

Firemní­ profil

Novinky e-mailem

Souhlasím s podmínkami GDPR

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439