Laowa 10mm f/2 Zero-D MFT

Laowa 10 mm f/2 Zero-D je extrémně malý ultra širokoúhlý objektiv s úhlem záběru 96° pro systém Micro Four Third.

Díky vlastnostem, jako jsou „Zero-Distorsion“ distorze blízká 0, velmi malé rozměry Ø 54 mm x 41 mm, nízká hmotnost 125 g a vysoká světelnost f/2, budete mít objektiv stále s sebou, aniž by nějak zásadně zvyšoval hmotnost výbavy, kterou nosíte a zabíral místo v brašně.

Uplatnění najde jak při fotografování krajiny, architektury, interiérů, tak i např. v astrofotografii. Je vhodný pro použití s drony, videografii a vlogging. Díky vysoké světelnosti i za zhoršených světelných podmínek, či noční fotografii.

Objektiv Laova 10 mm f/2 Zero-D je vybavený elektronicky ovládanou clonou s čipem CPU. Díky tomu je možné ovládat clonu z těla fotoaparátu, zaznamenávat metadata do EXIF souboru a využívat přednosti MF Assist, zvětšení obrazu při zaostřování pohybem ostřícího kroužku. Zaostřování je manuální.

Je osazený 5 lamelovou clonou, která při clonění vytváří zajímavé 10paprskovité hvězdičky.

Při minimální zaostřovací vzdálenosti 12 cm dosahuje neobvyklé kreativní perspektivy s příjemným bokeh.

Přednosti:

  • Nízká hmotnost, malé rozměry
  • Elektronicky ovládaná clona, MF Focus Assist
  • Světelnost f/2
  • „Zero-Distorsion“
  • Krátká zaostřovací vzdálenost
  • 10paprskovité hvězdičky

Mohlo by vás zajímat

Firemní­ profil

Novinky e-mailem

Souhlasím s podmínkami GDPR

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439