EXKLUZIVNÍ SADY FILTRŮ A RYTINY K NAROZENINÁM ZNAČKY ROLLEI

ZNAČKA ROLLEI SLAVÍ 101.

filtry ROLLEIPo kulatých narozeninách značky Rollei v loňském roce se letošní narozeniny slaví také s omezenými produkty, což bude pro fotografy naprosto vzrušující. Pro 101-rok-stará částka, Rollei zahajuje tři unikátní filtr sady, které umožní fotograf srdce bít rychleji. Všechny tři sady se prodávají jako limitovaná speciální edice s exkluzivním rytím a přísným omezením pouze 101 kusů na sadu.

Hamburg/Norderstedt, 25. Jméno Rollei je již mnoho let spojováno s okouzlující historií. Dnes s mírně odlišnými produkty než dříve je však značka Rollei stále dobře známá a silná. Dnes, stejně jako tehdy, průkopnický vývoj ve fotografické technice je neoddělitelně spojen se značkou Rollei.

Zakládající společnost Rollei se proslavila legendární kamerou Rolleiflex 6x6, která vstoupila do sériové výroby již v roce 1929. Později, Rollei prodal více než 3 miliony kusů v roce 1967 s "Shirt Pocket Camera", 35 série. To z něj udělalo nejprodávanější 35-kameru na světě během této doby.

Nová společnost se sídlem v Norderstedt nyní nabízí širokou škálu stativů, filtrů, záblesků, fotografických batohů a rozsáhlého příslušenství. Jedná se o nový způsob inovativního řízení, ale zároveň odráží dlouhou tradici značky Rollei, která má vynikající pověst mezi profesionálními a hobby fotografy již 101 let. A právě tito zákazníci se nyní mohou těšit na letošní narozeniny značky. A tím více než tři exkluzivní filtrační sady, které jsou dodávány ve vysoce kvalitnímbalení a jsou přísně omezeny na 101 kusů.

TŘI SADY FILTRŮ OBSAHUJÍ NEJOBLÍBENĚJŠÍ FILTRY – A TO JE V NĚM

Kromě držáku filtru Mark II pro filtry 100 mm obsahuje startovací sada F:X Pro Mark II základní kroužek, filtr CPL, 7 adaptérových kroužků, držák filtru, měkký GND8 a střední GND8.

Sada filtrů F: X Pro je perfektní jako doplněk a obsahuje Soft GND16, Reverse GND8, ND8, ND64 a ND1000.

Prémiová kulatá sada filtrů je vhodná pro všechny kruhové ventilátory filtrů a je také omezena na 101 kusů na velikost. Obsahuje ND8, ND64, ND1000, ND2000 a ND4000. Je k dispozici ve velikostech průměrů 67 mm, 72 mm, 77 mm a 82 mm.

Firemní­ profil

Novinky e-mailem

Souhlasím s podmínkami GDPR

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439