První 85mm objektiv Viltrox pro Nikon Z - mount

VILTROX POHÁNĚNÝ ROLLEI

Rollei přináší skvělou zprávu pro všechny fotografy Nikon: Výrobce fotografických doplňků nyní představuje full-format objektiv Viltrox pro fotoaparáty Nikon s Z-mount. Viltrox AF 85/1.8 Z-Mount je absolutní novinkou na trhu, což umožňuje plnou podporu automatického zaostřování včetně automatického zaostřování očí na všech fotoaparátech Nikon Z.

Viltrox NikonViltrox AF 85/1.8 Z-Mount, nově přidaný do objektivu Viltrox, je lehký objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s fotoaparáty nikon řady Z.
Full-formát novinka podporuje nejen ruční a automatické zaostřování, ale také automatické zaostřování pro rozpoznávání očí, které automaticky zaostřuje / zostřuje na oči. A díky rychlému, tichému zaostřovacímu motoru STM jej lze použít také obzvláště dobře například pro nahrávání videa. Vzhledem k mírně delší ohniskové vzdálenosti je ideální pro portréty a detaily v pouliční fotografii.

Objektiv má robustní kovové pouzdro a skládá se ze 7 skupin objektivů s 10 objektivy.
Kromě samotného objektivu obsahuje rozsah dodávky vždy sluneční clonu, kryt objektivu a přepravní tašku, která
vám umožní bezpečně uložit objektiv i při cestování.

Kromě Nikon Z-Mount, Rollei, ve spolupráci s Viltrox, zahajuje tři APS-C objektivy, které budou k dispozici od pátku, 22. ledna 2021: Viltrox AF 56 mm f/1.4 E pro Sony (APS-C) a držák AF 56 mm f/1,4 M pro Canon (APS-C) a AF 33 mm f/1.4 E pro Sony (APS-C) Nové objektivy jsou vhodné zejména pro portrétní fotografii, pouliční a také pro fotografování lidí.

Čočky mohou být také použity v videografii, protože mají také zaostřovací motor STM, který poskytuje rychlé a tiché nastavení automatického zaostřování.

Firemní­ profil

Novinky e-mailem

Souhlasím s podmínkami GDPR

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439