ROLLEI ZAHAJUJE "LION ROCK GIMBALHEAD M"

STŘEDNÍ VERZE PRO MÍRNĚ LEHČÍ ZAŘÍZENÍ

Lion Rock RolleiS "Lion Rock Gimbalkopf M" Rollei uvádí na trh gimbal zavěšení pro středně těžké kamery a objektivy. Nová hlava je kompaktnější a lehčí než její předchůdce a nese zařízení o hmotnosti až deset kilogramů. Pokud jste si pohrávejte s nákupem kardanové hlavy po dlouhou dobu, můžete se na to těšit. Rollei nabízí také atraktivní sadu.

Jméno Lion Rock vybudovalo postavení ve světě fotografie, která stojí za stabilitou, kvalitou a odolností. Nový LionRock Gimbalkopf M, který Rollei vyvinul speciálně pro fotografy přírody, sporty a astrofotografy, nyní také hity tohoto zářezu.

Vysoce kvalitní speciální hlava je střední verze stejnojmenné hlavy velikosti L – a je zaměřena na fotografy a filmaře, kteří chtějí používat o něco lehčí zařízení do celkové hmotnosti asi deset kilogramů.

Vzhledem k důmyslné konstrukci kardanové hlavy jsou pohyby kamery vyváženy v různých bodech, takže fotoaparát a objektiv visí ve vzduchu, abych tak řekl. To umožňuje naprosto tiché a měkké vedení kamery a zároveň plně řídí pohyb. Kromě toho má Rollei integrované blokovací mechanismy pro naklápění osy a rychloupínací desku, aby se zabránilo uklouznutí kamery.

Kreativita podporuje funkci panoramatu (včetně vyrovnávací jednotky) hlavy, stejně jako video rukojeť,s níž přesné škálování a rýžování nejsou problém. To umožňuje uživatelům ponořit se do velmi odlišných oblastí fotografie.

Tá Lion Rock Gimbal hlava M lze zakoupit individuálně - například jako doplněk ke stávajícím stativům - ale Rollei také přišel s další nabídkou. Vzhledem k tomu, že také kompaktní sada kardanů na hlavu zákazníky, který nese název: "Lion Rock Gimbal". Tato sada je založena na výkonném Stativ Lion Rock Traveler M a přichází s novým Lion Rock Gimbal hlava M.

Atraktivně nízká hmotnost méně než tři kilogramy činí tuto sadu stativu a kardátové hlavy ideální pro fotografické nebo video prohlídky, kde možná budete muset cestovat trochu dál.

Firemní­ profil

Novinky e-mailem

Souhlasím s podmínkami GDPR

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439