Zvýšení úspěšné řady filtrů F:X PRO

ROLLEI UVÁDÍ NA TRH KULATÉ FILTRY S KVALITOU "F:X PRO"

filtry RolleiRollei nyní nabízí také úspěšnou a oblíbenou řadu filtrů F:X Pro ve formě kulatých filtrů, které zahrnují ND, UV a CPL filtry. Rollei tak reaguje na přání mnoha zákazníků, kteří opakovaně požadovali vysokou kvalitu řady "F: X Pro" v kulaté podobě, protože mají vysoce jemný povlak, mohou být použity i s 50-megapixelovými kamerami a jsou extrémně stabilní.

Rollei je úspěšný F: X Profiltr série z gorila® sklo * je nyní získává v kulatém tvaru filtru. Filtry, které mají příkladnou barevnou věrnost a diamantovou odolnost proti poškrábání, byly často požadovány zákazníky Rollei v kulaté podobě - nyní jsou tato přání splněna.

Stejně jako všichni členové rodiny "F: X Pro" nabízejí také ultra-jemný povlak pro ostré obrazy a jsou zaměřeny na profesionály i začátečníky,kteří se podílejí na krajině, přírodě a architektonické fotografii.

S vydáním nových filtrů, Rollei nabízí atraktivní "F: X Pro ND Round Filter Set", který kombinuje tři obzvláště populární filtry. Skládá se z jednoho ND8, ND64 a ND1000 a je k dispozici ve velikostech 62 až 82 mm.
Ale můžete si také koupit filtry jednotlivě, které zahrnují nejen CPL a UV filtry, ale také vyšší tloušťky ND, jako je ND2000 nebo ND4000, které se obvykle zřídka nacházejí jako kulaté filtry.

Tyto filtry a velikosti jsou k dispozici v internetovém obchodě Rollei:

Filtry ND jsou schopny zobrazit pohyby v obraze nebo zcela odstranit pohybující se objekty z obrazu kvůli delším expozičním časům. To umožňuje naprosto kreativní obrazové kompozice. UV filtry blokují ultrafialovou část slunečního světla a minimalizují zkreslení barev. CPL filtry zesilují barvy a kontrasty a minimalizují odrazy na nekovových površích, jako jsou okenní tabule nebo vodní plochy.

Firemní­ profil

Novinky e-mailem

Souhlasím s podmínkami GDPR

Přihlásit se

Logo star-snippets.com

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 437

Notice: Undefined index: fotograficke-sluzby.eu in /var/www/web14/htdocs/application/modules/site/controllers/StarController.php on line 439